Letošní nej...

Aktuálně z delty Pádu - jarní sezóna je tady !...


Vloženo: 22.03. 2017


Jak už jsem psal na našem facebooku, březen v italské deltě Pádu potvrzuje pravidlo 100kg+ úlovků sumců. Po sumci 260cm lovce Lukáše Karbana se v noci na dnešek podařil nádherný sumec 240cm posádce BBčka Davidu Říhovi se synem! Velká gratulace ! Stav vody je stále nízký, teplota v Pádu stoupá k 15 st.C a počasí také přeje klientům(min.10 stC,max až 20st). Cejni jsou ve tření, candáti vytření, najíždějí cípali z moře...Pád žije!    


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »