Letošní nej...

Vážení, chtěl bych Vám touto cestou velice poděkovat...


Vloženo: 26.06. 2015


Vážení,

chtěl bych Vám touto cestou velice poděkovat za velice krásnou dovolenou, kterou jsme nedávno absolvovali společně s manželkou na Vaší lodi v deltě Pádu. Přestože náš pobyt nebyl korunován životním úlovkem, byli jsme nadšeni krásným prostředím, přírodou a zejména ochotou, se kterou se nám věnoval Váš delegát. Jeho aktivní přístup k našim potřebám a přáním během pobytu, lze zcela určitě zařadit k vyššímu standardu a proto jsme dospěli k názoru, zopakovat si takovou dovolenou ještě nejméně jednou. (snad přijde i ten životní sumec) Ještě jednou Vám děkuji a přeji Vám hodně úspěchů v podnikání, a abyste si i nadále udržel takhle vysokou úroveň služeb.

S pozdravem Petrův Zdar

Váš klient Petr Kofer


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »