Letošní nej...

Dobry den, v prvom rade by som sa chcel v mene bratov Cibulkovcov...


Vloženo: 26.06. 2015


Dobry den,

v prvom rade by som sa chcel v mene bratov Cibulkovcov poďakovať za velmi peknu dovolenku. S loďou, ako aj s ostatnými službami sme boli spokojni, akurát tých rýb mohlo byť trochu viac - žiaden "dvojmetrák" sa na nás neulakomil. Každopádne vzhladom k tomu, že to bola naša prvá skutočná "sumčiarska" skúsenost, tak to možno hodnotiť pozitívne a každému by som to iba odporúčal.

Ešte raz ďakujem a teším sa na dalšiu rybačku.

S pozdravom

CIBULKOVCI


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »