Letošní nej...

Zdravím firmu fishingholiday, Vážený pane Lošťáku, chťěl bych touto cestou...


Vloženo: 26.06. 2015


Zdravím firmu fishingholiday,

Vážený pane Lošťáku, chťěl bych touto cestou vyjádřit hluboký obdiv Vaší společnosti a zároveň poděkovat za nezapomenutelný týden strávený na Vaší velké lodi PC 32. Jsme s kolegou oba ,, velcí " rybáři, a tak jsme přemýšleli, jak skloubit našeho koníčka s manželkami, a jejich ne malými nároky na jednu společnou dovolenou za rok. Vaše nabídka byla jak blesk z čistého nebe, a tak bylo rozhodnuto. Naše drahé manželky vybraly naprosto nemožný temín (rybářsky), a to v polovině července. Obával jsem se vedra, ale musím přiznat, že i při pomalinké jízdě po řece to bylo velmi dobře snesitelné. Najezdili jsme mnoho kilometrů, každý večer jsme zakotvili u jiného přístaviště a večerní grilování při západu slunce naplnilo touhy našich manželek do sytosti. Pochopitelně jsme na palubu propašovali každý alespoň jeden prut, i přesto jsme ulovili mnoho kapříků okolo 10 kg a dokonce dva sumečky. Nechci tady popisovat naše překrásné zážitky, ale má to být poděkování Vám i velmi ochotnému správci Martinovi, který se nám opravdu velmi věnoval. Už teď plánujeme výpravu na jaro, pro jistotu s více pruty a bez bab !!! ( Možná nás na léto ,,ukecají " znovu, a rádi pojedeme )

Ještě jednou mnohokrát děkujeme,

P. Nedvěd, Kolín


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »