Letošní nej...

Vážený pán Lošťák, ďakujeme za sprostredkovanie krásnej rybačky...


Vloženo: 26.06. 2015


Vážený pán Lošťák,

ďakujeme za sprostredkovanie krásnej rybačky na rieke pád, so službami vašej spoločnosti sme boli veľmi spokojný a radi sa k Vám vrátime pre ďalšie zážitky.. v taliansku máte veľmi ústretových a profesionálnych ľudí, ktorý nám viac krát veľmi pomohli, za čo im patrí naše poďakovanie... podarilo sa nám uloviť pár menších sumcov, prvého chytila manželka, keď chlapi tvrdo spali , po prvých pár dnoch bez rybky to bolo kopec radosti.. pripájam pár fotiek a prajem vašej spoločnosti kopec spokojných zákazníkov.

S pozdravom

Patrik Kis


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »