Letošní nej...

Dobrý den, dovolte mi prosím, abych Vám poděkoval...


Vloženo: 26.06. 2015


Dobrý den,

dovolte mi prosím, abych Vám poděkoval za velmi příjemný pobyt na Pádu. Ochota a profesionalita, se kterou jsme byli uvedeni na řeku mě velmi mile překvapila. Mohu porovnávat z vícero navštívených lokalit, Váš přístup mohu jednoznačně doporučit všem, kteří touží po nevšedním zážitku z lovu trofejních ryb. Je štěstí, že se úlovek nedá naprogramovat a proto věřím v naše brzké shledání.

Vít Golka


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »