Letošní nej...

Vloženo: 20.08. 2015


21.3.2010 aktuálně z delty Pádu, voda nad 10 st.C, stav hladiny-průtok nízký (letní stav) , teplota vlivem podmračného počasí jen do 15 st.,v noci neklesá pod 10st.C(v týdnu slunečno, 18 st.ve stínu) Loví se kapři do 90 cm,(" větší nám to urvali"), sumci zatím ojediněle, zato od 50 kg (minulý týden chycen na vláčku sumec 250 cm nad 100 kg) jedna posádka naší lodi loví denně kolem 20-ti candátů(nej 98 cm,13kg )


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »