Letošní nej...

Vloženo: 20.08. 2015


Pro lepší představu a informovanost budoucích rybářů a jako zajímavost pro zkušené sumcaře v deltě řeky Pád jsme umístili na náš web do odkazu "řeka Po - lokalita" nádherné letecké (ne satelitní !) snímky některých částí delty. Těmito a ještě dalšími s konkrétním popisem např.: lovných míst chceme naše zákazníky vybavit pro rybolov z našich lodí. Hned na 1. snímku vidíte na vzdálenějším břehu hlavního toku město Porto Viro s přístavištěm, kde kotví naše flotila (vedle "žluté" haly suchých doků).


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »