Letošní nej...

Vloženo: 20.08. 2015


Aktuálně 14.5. 2010 - velká voda přinesla velké úlovky! Naši klienti i přes výrazné zvýšení průtoku a hladiny řeky dokázali ulovit několik sumců přes 2m (nej 235cm "jako každoročně" lovec Červeň - GRATULUJEME) ! Stav vody: přes pokles zvýšené hladiny zkraje týdne došlo vlivem dalších deštů k opětovnému nárůstu Pádu v Porto Viru o více jak 2m od "normálu". Teplota vody se na hlavním toku stabilizovala na 15st.,v lagunách na 19-20st(třou se kapři).


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »