Letošní nej...

Vloženo: 20.08. 2015


Aktuálně z delty Pádu(30.1.2011). Počasí předjarní, polojasno s ranní nízkou oblačností , max. 11 °c - min. 5 °c; voda 7 °c, průtok nízký. I při nízké teplotě vody dokázali naši klienti ulovit první letošní "dvometrovku"(pan Koubek aspol.).Rakouským kolegům se zase podařilo uvláčet několik pěkných candátů(nej 9kg - pánové Bausch, Germ a Mandl ) . Chytají se menší kapři(do 75 cm) a cejni s třecí vyrážkou.


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »