Letošní nej...

Aktuálně z delty Pádu (19.8.2015)...


Vloženo: 22.08. 2015


Přechod chladnější fronty s bouřkami a deštěm o víkendu konečně zchladil nejen teplotu ovzduší(18 - 25stC) ,ale také vodu v Pádu (25stC). A následné deštivé dny v Pádské nížině a na svazích Alp zvedly průtok v řece, výška hladiny se na středním toku zvedla o 2 až 3 m, v deltě se tyto projevují minimálně do půl metru . Po slabším úlovkovém období sumců můžeme očekávat změnu! (Foto:Povolené bivakování v deltě) AKČNÍ NABÍDKA : Slevové akce na volné hausbóty a lodě podzimní sezóny! Zaplňují se vybrané terminy oblíbeného zimního(v Itálii?) lovu dravců vertikální přívlačí s průvodci - informujte se ! Více informací také na našem facebooku.


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »