Letošní nej...

Aktuálně z delty Pádu (26.4.2015) - jarní sezóna jede naplno !...


Vloženo: 25.08. 2015


Bohužel nejbližší předpověď počasí pro povodí Pádu nevěští nic dobrého. Změna teplot sice nepůjde v žádném případě k teplotám předpovídaným u nás, ale vícedenní deště jistě zvednou hladinu řeky s tím, že v deltě se nárůst začne projevovat někdy ve středu. Znalci stavu průtoku už ovšem vědí, že tato změna na vhodných místech řeky zvyšuje také pravděpodobnost kapitálních úlovků sumců... Zvýšená "předtřecí" aktivita lovených ryb (sumci, kapři ) v minulém týdnu se projevila ve spokojenosti navracejících se klientů (nej sumec 220cm, kapr 23 kg ,....). AKČNÍ NABÍDKA : Trvá akce - Zdarma týdenní povolenky na náš soukromý revír Malá Bečva nebo týdenní rybolov na nádrži Nové Mlýny(Mušov.jezera) z našeho HOT SPOTS "Na kose" ke všem posledním volným termínům lodí( BB a Kmax) v měsíci květnu !!! Slevy 20% na turnusové výpůjčky v měsíci červnu - informujte se !


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »