Letošní nej...

Aktuálně z delty Pádu (8.10.2015) - Listí a naše ceny padají......


Vloženo: 08.10. 2015


Víkendové slejváky na Alpské straně zvedly pravostranné přítoky Pádu a tak první menší povodňová vlna(+80 cm)se silným hladinovým znečistěním vystoupala ve středu na své maximum a zakalila tok v deltě s předpokladem poklesu a čištění o víkendu. Voda se ochladila (17,5 stC) i přes teplé počasí (max. 22 st.C, min. 14st.C) , předpověd hlásí dalšího mírné ochlazení až v druhé polovině následujícího týdne . Jak jsme dokumentovali na našem FACEBOOKu zvýšený průtok v řece opět vydal jednoho ze svých gigantů(264cm,124,5Kg) . AKČNÍ CENY a naši průvodci jsou stále připraveni !!!   


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »