Letošní nej...

Aktuálně z delty Pádu (12.10.2015) - Když se daří, tak hned dvakrát......


Vloženo: 14.10. 2015


Hned dva nádherné sumčí giganty(242 a 238cm / +-100kg) vydala v minulém týdnu delta řeky Pád Marku Rottovi . Protože se mu u nás daří každoročně, snažili jsme se při vracení lodě od něj zjistit fígl, který na ně funguje. " Musíte si vzít s sebou Štěstíčko " a přitom pohledem i slovně žádal manželku, že příští rok zase přijedou spolu...  Další krásná fota sumců (a lovců) si můžete prohlédnout také na našem Facebooku .


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »