Letošní nej...

Aktuálně z delty Pádu (15.10.2015) - Akční slevy až 35% na lodě do konce listopadu...


Vloženo: 15.10. 2015


Zvedající se hladina z minulého týdne s krásnými úlovky sumců počátkem týdne klesla do podzimního normálu (+ 40cm nad letní min s přikalením ) a i přes deštivé počasí posledních dnů nesignalizují stavy měřících stanic výše a v přítocích žádné výraznější nárůsty hladiny v deltě. Teplota vody se ustálila na 16 stC a dle předpovědi počasí na příští týden (teploty v rozmezí 22-12stC bez výrazných srážek) předpokládáme její stabilitu. Kapří úlovky po nekolikadenní mizérii min. týdne(ochlazení a silné přikalení) opět narůstají.  Naše poslední volné (a nepotápějící se !) hausbóty a lodě v akci až -35% do konce listopadu !!     Informujte se u nás.  

 

 


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »