Letošní nej...

Aktuálně z delty Pádu (23.10.2015) - Stále akční ceny na podzimní lodě !...


Vloženo: 23.10. 2015


Počasí se pomalu přechází do italských podzimních hodnot s tím, že denní teploty sahají k 20 st.C a noční klesají k 10 st.C a slunce umí jěště příjemně zahřát. Teplota vody zase trochu klesla k 15 st.C a také výška hladiny se po mírném zvýšení dostala do normálu . Předpověď počasí je stabilní s minimem možných srážek a tak NEVÁHEJTE a vyrazte ještě na jih zkusit rybářské štěsti. VYUŽIJTE výrazných slev na naše hausbóty a lodě ! Hausbót BB 18 za 1199,-Kč/den , PC 32 za 2299,-Kč/den....     Informujte se u nás.  


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »