Letošní nej...

Aktuálně z delty Pádu (11.11. 2015)...


Vloženo: 11.11. 2015


Krásné podzimní počasí pokračuje, denní teploty stále ještě stoupají ke 20 st.C a ranní klesají k 10 st.C. Hladina Pádu díky období beze srážek je na podzimním minimu a teplota vody klesá jen zvolna pod 13 st.C. Podzim na Pádu připomíná jen padající listístromů a zvýšená žravost candátů, projevující se nárůstem jejich úlovků. Využijte akčních slev (až 45%) na naše hausbóty a lodě v listopadu a pojďte ještě zkusit své rybářské štěstí! Nástražní rybky na sumce i candáty jsou stále k dispozici.


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »