Letošní nej...

Aktuálně z delty Pádu (6.12.2015)...


Vloženo: 08.12. 2015


Letošní podzim v deltě Pádu se musí líbit! Stále abnormálně nízký stav s nezvykle čistou průhlednou vodou a její ochlazení napomáhá nejen k ůlovkům candátů, ale i pěkných kaprů, sumců. Hlášeny byly také úlovky krásných úhořů. Teplota vzduchu některé dny stoupá až k 16 st.C a k ránu klesá k 5 st.C(byla rána i s nulou) . Teplota vody už  minulý týden poklesla v řece k 8 st.C a kolem této teploty stále kolísá. Předpověď počasí je stabilní s obdobnými teplotami a hlavně bez deště. Stále máme ještě volná místa zimního rybolovu s průvodci s akční nabídkou. Informujte se !   


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »