Letošní nej...

Super jarní sezóna je tady ! (12.4.2016)...


Vloženo: 14.04. 2016


Bojím se to zakřiknout, ale je tu super jarní sezóna ! yes  Nádherné letně jarní počasí s minimem srážek , tomu odpovídající nízký stav hladiny v Pádu, stoupající teplota vody momentálně nad 17 st.C a k tomu pravidelně hlášené krásné úlovky klientů. Co víc si a hlavně Vám přát ! Předpověď počasí je stále příznivá a tak lze jen závidět klientům, kteří si včas zarezervovali naši omezenou kapacitu hausbótů a lodí pro toto TOP období v deltě Pádu ! (A já se budu už muset vážně zamyslet na posílení naší flotily.)                                                                                      Pro aktuální informace o úlovcích, Pádu a také k nabídce FishingHoliday se nezapomeňte kouknout na náš facebook!     

 

 


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »