Letošní nej...

Nový hausbót PC 32 - Cenová akce !...


Vloženo: 28.06. 2016


Tak konečně! Po týdenní servisní přestávce vyjeli klienti s nově "vytuněným" hausbótem PC ! Prodloužením o 2,5 m nabízíme našim klientům nejen prosté zvýšení pobytové plochy na vodě, ale zjednodušení kotvení, dalších 10 držáků na sumčáky a 10 kaprových prutů, dvě velké nádrže(120l) na nástražky pod čarou ponoru a plochu k jednoduchému převozu navážecí lodě! 

 A jen tak pro připomenutí některé prvky vybavení:  přední, zadní a střešní terasy s držáky sumcových prutů v počtu 26ks a na 10 ks kaprových prutů, stínící skládací markýza nad přední terasou, venkovní nábytek-posezení , dvě "aquaria" na nástražky, tichá elektrocentrála Honda(2,7 KW), klimatizace i nezávislé naftové topení(tzv. Bufík) , spaní pro 5 osob,komletně vybavená kuchyňka vč. plynového dvouplotýnkového vařiče, ledničky a dřezu s tekoucí vodou ,sprcha s velkým klasickým WC, 12V zásuvka("autozapalovač")k dobíjení mobilů, rádio s CD a MP3, termobox 100l atd...

A to vše v akci -20% z ceníku na poslední letošní volné termíny s rezervací do 15.července 2016 !!!   NEVÁHEJTE .


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »