Letošní nej...

Aktuálně z delty Pádu...


Vloženo: 20.09. 2016


Letní tropické dny na Pádu asi konči, předpovědní teploty kolísají v rozpětí minim 18 až  27 st.C (maxima) , po přechodu deštívé a bouřkové fronty se voda v Pádu ochladila k teplotám rybám přívětivějším okolo 24 st.C . Díky předešlému suchému  letnímu období nedochází k významnému zvednutí hladiny v deltě(do 15 cm +- přílivy moře).   

Využijte velkých slev na volné lodě a hausbóty z naší flotily v měsících září a říjen!

(Hausbóty PC New za 2500,-Kč/den a BB za 1390,-Kč/den, Kmax za 550,-Kč/den)!!!

K objednávce pro smluvené i nové klienty zimního rybolovu s průvodcem další sleva 50% ! Zájemcům aktivního způsobu lovu předvedeme superfunkci GPS-kotvení trollingovým el.motorem MinnKota Terrova I-pilot z naší nabídky! NEVÁHEJTE ! Rezervujte! Volejte 602714576  a informujte se !


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »