Letošní nej...

Aktuálně z delty Pádu...


Vloženo: 09.10. 2016


Podzimní počasí se zvýšenou aktivitou sumců přichází do delty Pádu. Teploty při sluníčku sice budou přesahovat 20st.C, ale k ránu budou klesat k 10 st.C. Stav vody zůstává nízký a klidný, z předpovědi počasí pro tento týden lze předpokládat mírné zvýšení průtoku o víkendu. Aktivní způsob lovu vertikální přívlačí se hned první den pobytu vyplatil "panu sumcaři" Smolovi (viz foto).   

Obsazenost hausbótů a lodí roku 2017 narůstá. Rezervujte si včas a za lepší ceny !

Využijte super cen na poslední volné lodě a hausbóty z naší flotily v měsících  říjen a listopad ! K objednávce pro smluvené i nové klienty zimního rybolovu s průvodcem další sleva 50% !  NEVÁHEJTE ! Rezervujte! Volejte 602714576  a informujte se!


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »