Letošní nej...

Aktuálně z delty Pádu...


Vloženo: 18.10. 2016


V tomto ročním období pravidelně řeka Pád vydává rybářům něco ze svých zásob sumčích gigantů. To může potvrdit posádka hausbótu BB Robert Zajíček a Mojmír Chromec, které se dnes podařilo posunout "osobák" na 235 cm a 91 kg ! Gratulujeme!

Po nedávném deštivějším počasí se mírně (do 20cm) zvedla  a přikalila voda Pádu v deltě. Její teplota se stále drží nad 15 st.C, teplota vzduchu kolísá mezi 21-10st.C .a nejbližší předpověď nehlásí změnu.

Využijte super cen na poslední volné lodě a hausbóty z naší flotily v měsících  říjen a listopad !

např. Hausbót BB 18 od 30.10. do 5.11. jen za 8500,- Kč.     Neváhejte ! Rezervujte! Volejte 602714576 . Informujte se!


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »