Letošní nej...

Aktuálně z delty Pádu - Zimní lov sumců a candátů s průvodci...


Vloženo: 11.01. 2017


Průvodcovaným skupinám se zadařilo vylovit několik zimních sumců a nespočet candátů. Bohužel i na Pádu přituhlo až tak, že v přístavu se vytvořil led tloušťky několik centimetrů, který momentálně brání výjezdům. Voda se i v řece výrazně ochladila, zimní aktivita sumců poklesla.Teploty k ránu klesají až několik stupňů pod nulu, denní kousek nad. Díky sluníčku je pocitová teplota i nad 10 st.C. Příjemný pocit máme z pochvalných slov k fungování a vybavení naší nové průvodcovské lodi Quicksilver.  


Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »