Letošní nej...

Aktuality

12.9.2012 - Děštivé počasí minulých dní,projevující se hlavně v na svazích Alp,zvedlo koncem týdne hladinu Pádu v deltě do 1m (po extrémních letních suchách vlastně do podzimního a jarního normálu),teplota vody klesla ke 23 st.C. Počasí je polojasné,teplotní maxima dosahují 29 st.C a minima klesají ke 20 st.C.Zvýšený průtok příliš neoživil aktivitu sumců,bylo uloveno několik kusů ke dvoum metrům(nej 203),kapři brali kolísavě a candáti vůbec...

... zobrazit detail


26.8. 2012 - Konečně.V noci na dnešek se s přechodem fronty ochladilo na přijatelných 24 st.C(voda v Pádu na 27st. C) a mírně zapršelo. Celý minulý týden bylo slunečno ,jasno a teplotní maxima dosahovala 37 st.C a noční minima(!!!) 27 st.C, průtok je velmi nízký a stav hladiny je v normálu ovlivňován přílivy a odlivy moře ,teplota vody kolísala mezi 29 a 30 st.C. Kaprům tato horka (a stabilní vysoký tlak) očividně svědčila,což charakterizují slova našeho klienta:"Připadali jsme si jako na chovném rybníku s kapry od 10 do 20 kg" Sumcům se naopak moc nechtěto,sem tam se chytila nějaká "metrovka",změna teploty a tlaku na dnes přinesla zvýšení aktivity.

... zobrazit detail


Voda v Pádu má 17 st °C a kolísavě zvýšený průtok a stav(prům.min.hladiny jsou v Porto Viru zvýšeny o 120 cm,v Porto Tolle o 60cm). Ve vyhřátých lagunách se bouřlivě třou kapři,v řece se místně ještě dotírá cejn malý,sumčí "milostné" období se teprve chystá. Denní teplotní maxima dosahují k 25 st.C ,minima 14 st.C,Letošní pádské jaro bylo úlovkově bohaté na sumčí giganty přes 120kg(nejčerstvější je úlovek sumce 253cm a 120 kg slovenských rybářů kolem pána Juhoše s naší lodí BB 18)

... zobrazit detail


10.5.2012. Voda v Pádu má 9 st °C a extrémně nízký průtok a stav(jsou viditelné staré i nově vznikající mělčiny a ostrovy). Momentální denní teploty přesahují 15 st.C a jasno s pravým italským "azzurem", noční teploty při vyjasnění pod 5 st.C.

... zobrazit detail


Voda v Pádu má 14 st °C a je přikalena jednodením středečním deštem, průtok je mírně zvýšený (do 30cm) s výrazným vlivem mořských přílivů. Momentální denní teploty přesahují 20 st.C (sluníčko umí ještě přihřát), noční teploty při vyjasnění pod 10 st.C.Díky razantnímu ochlazení vody v řece (během týdne o 5 st.C) jsou záběry ryb ojedinělé,přesto se v týdnu podařilo posádce kapitána Kadidla zdolat 110 kg sumce o délce 248cm !!!

... zobrazit detail


Na Pádu s Fishingholiday (video).

... zobrazit detail


Aktuálně z delty Pádu (22.7.2011). Červenec nasadil teplotní laťku hodně vysoko (maxima až 36 st.C, min. přes 20 st.C). Voda v Pádu má 29 st °C, průtok je velmi nízký. Konečně má dle předpovědi zapršet a ochladit se na denní maxima do 27 st (min.17st.C). Podruhé se letos vytřeli kapři a cejni, tisícihlavá cípalí hejna možná už jen z principu nutí sumce se ukazovat u hladiny.Ti svým typickým ocasním plácnutím dávají najevo svou přítomnost, vyznačujíc tak svá lovná území... Loví se krásní kapři (21 kilák p.Závodníka) a parmy, sumci menší a méně ("ti největší nám utekli", dle klientů zanechali po opatrných záběrech velké "podkovy" na jejich nástražkách a někdy ani nástrahy...). Naši už stálí zákazníci z Rakouska (p.Neuburger a spol.), specialisté na candáty, si na závěr pobytu "odskočili" k lovu sumců s příjemným výsledkem - 235cm !! Ale své prázdninové NEJ si dle odezvy našich zákazníků, kteří zvolili pobyt na našich lodích jako aktivní rodinnou dovolenou, např.s výjezdy na mořské pláže při ústí deltových řek, odvezl každý.

... zobrazit detail


Aktuálně z delty Pádu (1.5.2011). Větrné počasí přes den,(min 10stC, max 24st.C), stále bez deště, jen lokální bouřka v části Gnocci a Gora. Voda v Pádu má 20 st °C, průtok je velmi nízký. Postupně dle lokalit se třou kapři i sumci ,někde i cejn malý a přesto /a právě proto/ se chytají velcí sumci (každá z posádek našich lodí ulovila min. jednu "dvoumetrovku"). Kapři jsou stále při chuti,posádka lodi PC (kapitán Wolf) "tahala" boleny i přes 90 cm!

... zobrazit detail


Aktuálně z delty Pádu (20.4.2011). Po chvilkovém "ochlazení"(min 10stC, max 20st.C) je tu opět letní počasí s denními teplotami nad 25 °C a nočními minimy kolem 15 °C a stále bez deště. Voda v Pádu má přes 18 °C, průtok je nízký. Chytají se nádherní sumci(min.týden posádka lodi BB 228,221,202 a 198cm!) .Kapři jsou při chuti,takže někteří v noci stahují pruty ,aby si trochu odpočali(p.Valíček za týden 66 kaprů ve velikosti 70-95 cm).

... zobrazit detail


Jako každoročně jsme provedli na našich lodích vylepšení, která mnohdy vyplynula z Vašich nápadů. Jedním z nich je nahrazení oplachtování zadní části lodě PC pevným vícevrstvým polykarbonátem vsazeným do lehké konstukce z hliníkových profilů.Díky této úpravě se nejen tepelně "zaizolovala" tato část, ale se i zvětšil úložní prostor.

... zobrazit detail


Aktuálně z delty Pádu(30.1.2011). Počasí předjarní, polojasno s ranní nízkou oblačností , max. 11 °c - min. 5 °c; voda 7 °c, průtok nízký. I při nízké teplotě vody dokázali naši klienti ulovit první letošní "dvometrovku"(pan Koubek aspol.).Rakouským kolegům se zase podařilo uvláčet několik pěkných candátů(nej 9kg - pánové Bausch, Germ a Mandl ) . Chytají se menší kapři(do 75 cm) a cejni s třecí vyrážkou.

... zobrazit detail


NOVÝ SVĚTOVÝ REKORD v lovu sumců opět z italské řeky Pád ! Attila Zsedely se zase předvedl "světovým" úlovkem sumce o hmotnosti135kg ! Světový rekord si tentokrát nechal potvrdit INTERNATIONAL GAME FISH ASSOCIATION.

... zobrazit detail


Důležitá informace! Dotatkem Rybářského řádu č.1196/27304 je povoleno používání trojháčků výhradně pro lov sumců v deltě řeky Pád(zóna C)!!! Chválíme rozumné rozhodnutí odpovědných italských činovníků! Povolená oblast Vám bude vymezena našimi průvodci při převzetí lodí.

... zobrazit detail


Někteří z Vás už ocenili novou nadstandartní službu na našich lodích. Doposud byla chladnička ve výbavě velkých hausbótů PC ,nyní můžete v chladících boxech na propan-butan uchovávat rychle kazící se potraviny i na lodích BB ! A jak teprve osvěží chladný nápoj v místních parnech !

... zobrazit detail


Včera chycen sumec 240 cm(97kg)- lovec Gaudera a kapr 96cm(18kg)-lovec Bělovský. Gratulujeme!

... zobrazit detail


Aktuálně 14.5. 2010 - velká voda přinesla velké úlovky! Naši klienti i přes výrazné zvýšení průtoku a hladiny řeky dokázali ulovit několik sumců přes 2m (nej 235cm "jako každoročně" lovec Červeň - GRATULUJEME) ! Stav vody: přes pokles zvýšené hladiny zkraje týdne došlo vlivem dalších deštů k opětovnému nárůstu Pádu v Porto Viru o více jak 2m od "normálu". Teplota vody se na hlavním toku stabilizovala na 15st.,v lagunách na 19-20st(třou se kapři).

... zobrazit detail


Pro lepší představu a informovanost budoucích rybářů a jako zajímavost pro zkušené sumcaře v deltě řeky Pád jsme umístili na náš web do odkazu "řeka Po - lokalita" nádherné letecké (ne satelitní !) snímky některých částí delty. Těmito a ještě dalšími s konkrétním popisem např.: lovných míst chceme naše zákazníky vybavit pro rybolov z našich lodí. Hned na 1. snímku vidíte na vzdálenějším břehu hlavního toku město Porto Viro s přístavištěm, kde kotví naše flotila (vedle "žluté" haly suchých doků).

... zobrazit detail


26.4.aktuálně z delty Pádu Teplota vody k 19 st.C,slunečno, mírný vítr, max./min. teplota vzduchu 27 st.C /10st.C. Stav vody normální(nízký), působí velký příliv a odliv moře(80 cm). "My si jedeme zase chytit nějaké ty kapry a sumce", oznámili s klidem při příjezdu naši věrní zákazníci s několika pobyty na našich lodích. Tak ten NEJ kapr měl 25 kg ...

... zobrazit detail


14.4. aktuálně z delty Pádu Teplota vody nad 14 st.C,sluníčko,teplo(19 st. C) stav vody normální (nízký),ryby berou: chycen kapr 105cm(21 kg), sumec,který jim nešel vytáhnout do lodi (:"min.240 cm a 100kg") a jedna posádka vytahovala na stříbrné plandavky jednoho bolena za druhým( do75 cm)

... zobrazit detail


21.3.2010 aktuálně z delty Pádu, voda nad 10 st.C, stav hladiny-průtok nízký (letní stav) , teplota vlivem podmračného počasí jen do 15 st.,v noci neklesá pod 10st.C(v týdnu slunečno, 18 st.ve stínu) Loví se kapři do 90 cm,(" větší nám to urvali"), sumci zatím ojediněle, zato od 50 kg (minulý týden chycen na vláčku sumec 250 cm nad 100 kg) jedna posádka naší lodi loví denně kolem 20-ti candátů(nej 98 cm,13kg )

... zobrazit detail


Většina Vás rybářů už určitě ví, že ve dnech 28.-31.1.2010 se v PRAŽSKÉM VELETRŽNÍM AREÁLU LETŇANY bude konat rybářská výstava FOR FISHING . Naši věrní i budoucí zákazníci, přijďte si vyzkoušet pobyt na naší lodi "na sucho" a získejte u našeho FISHINGHOLIDAY teamu nové zajímavé informace k rybolovu na Pádu. Najdete nás v hale č.2,stanoviště 2A13.

... zobrazit detail


Pro letošní sezónu jsme pro Vás připravili několik dalších vylepšení našich lodí a služeb. Naši klienti na lodích PC 32, kteří mají rádi aktivnější způsoby lovu sumců jako splavávanou, vláčení nebo "na pukačku", jistě ocení nabídku zapůjčení hliníkových lodí Marine 12 S(15 S) s možným dovybavením echolotem, trollingovým elektromotorem s dálkovým ovládáním a spalovacím 4-taktním motorem s 2,5(4) Hp.

... zobrazit detail


I v novém roce 2010 vám rádi splníme malá i velká přání.

... zobrazit detail


Vylepšili jsme pro Vás vybavení lodí PC 32 ! Lihové vařiče jsme vyměnily za výkonnější a kompaktnější na PB plyn. Na dalších úpravách se pracuje. Budeme Vás informovat

... zobrazit detail


Aktuality

Letní dovolená v deltě řeky pád.

Pro letní měsíce červen,červenec,srpen jsme pro vás připravili akční ceny. Hauseboat PC-32.....15000.-kč BB-18.......7990.- kč Sisi-78......4990.-kč Za akční cenu si také můžete objednat balíček v kombinaci. Hausebot PC-32+BB-18....19.990,- kč PC-32+SISI-78...18.490,-kč BB-18+SISI-78..11990,-kč Ceny jsou uvedeny týdenním turnusu Sobota-Sobota. aktualita

... více

Léto na rybách

Pozor pozor  velká slevová akce pro měsíce červen,červenec,srpen!

Máš rád rybolov a láká Tě vyzkoušet si  něco jiného než tuzemskou rybařinu ??

Nebo jsi ostřílený harcovník a máš políčeno na jednoho z mnoha sumčích gigantů ?

  Pak neváhej a využij slevovou akci na letní měsíce v deltě řeky Po

 

Objednávejte právě teď za akční ceny

 +420605741110       +393802170113

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »