Letošní nej...

Rezervace - objednávka

Kliknutím na jednotlivé obrázky vyberete typ lodi

Biwiboat BB 18 (4x v naší flotile)

Houseboat PC 32 (2x v naší flotile)

Loď Kmaxx (2x v naší flotile)

Loď Marine (2x v naší flotile)Objednávkový formulář pro rezervaci:

Svůj požadavek můžete také odeslat na naši emailovou adresu rezervace@fishingholiday.cz (zájemcům o více lodí vždy) a my Vám rezervaci potvrdíme nebo nabídneme další možná řešení.


Objednávka lodě Houseboat PC 32

Začátek pobytu:
Délka pobytu
(včetně dnů převzetí a vrácení lodě):

Osobní údaje:

Jméno:
Příjmení:
Datum narození:
Adresa:
Město, PSČ:
E-mail:
Telefon:
Poznámky:
Antispam kód:
 
Souhlasím s Obchodními podmínkami firmy FishingHoliday s.r.o.
 

Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »