Letošní nej...


Objednávka povolenek

OBJEDNÁVKA 3-měsíčních POVOLENEK (Pád,provincie Rovigo)

Pro všechny rybáře náš kontakt :

Volejte tel : 420 605 741 110 (v ČR), tel : 393802170113 (v Itálii)

Místo k vyzvednutí denně 8 -18 hod (nebo dle domluvy) v naší kanceláři (hausbótu) FishingHoliday v Porto Viru, říční přístav Centro Nautico - 2.molo, ul.Via Po di Venezia (příjezd po Via Argine Po), přibližné GPS souřadnice 45°00,600 N 12°12,90 E. ( časové upřesnění vyzvednutí volejte na náš mobil +393408790483 předem )

V případě odpovědného zájmu vypište a odešlete objednávku dle níže uvedeného formuláře.

Objednávám u Vás závazně a jsem si vědom povinnosti uhradit objednanou specifikaci:

Počet kusů: 3-měsíčních povolenek

(cena 3-m...1ks 25,-Eur k úhradě při převzetí nebo na náš účet)

Platnost povolenky od:
Datum vyzvednutí :
Jméno a příjmení (odpovědný objednatel): *
Datum narození a bydliště(vč. PSČ): *
E-mail: *
Mob. číslo :*

Na náš email fishing-wrco@seznam.cz odešlete:

  • v případě objednávky více povolenek potřebujeme osobní data zájemců formou skenu obou stran občanského průkazu nebo vypsáním jednotlivých osob. údajů viz. výše
  • časově rozdílné typy povolenek definujte k jednotlivým osobám

Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »