Letošní nej...

Průvodcovský servis

Nabízíme vám možnost vyrazit na řeku se zkušeným průvodcem, který doporučí aktuálně účinné způsoby lovu v aktivních lokalitách, pomůže s vybavenín a vybere aktuálně účinné nástrahy.

Ceník:

rybářský průvodce 1000,- Kč /40,- Eur /den*
rybářský průvodce s lodí Quicksilver nebo BB (max 4 osoby) 2700,- Kč/100,- Eur/den*
zimní lov dravců přívlačí s průvodcem 6000,- Kč/250,- Eur /osoba (Tato cena zahrnuje ubytování sobota-pátek v přístavu ve vytápěných hausbótech PC s vybavením, denní výjezdy na Quicksilver nebo BB mimo jiné s troling.motorem MK/ I-pilot s průvodcem na top místa lovu vertikální přívlačí,apod.)

*Cena nezahrnuje povolenku, spotřebované poh.hmoty a vybavení k lovu vč. nástrah, které můžeme pro Vás nachystat nebo doporučit - viz ceník, průvodcování dle okolností 6 -10 hod

Naši průvodci - FishingHolidayTeam

Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »