Letošní nej...

Stav vody na Pádu

Návod k použití:

 Dopručujeme klik na měřící stanici (modrý trojúhelník) druhou zprava-Cavanella (hl. tok 1km nad Porto Virem),následně klik na modré Visualizza Dati Storici.

Objeví se Vám numerické hodnoty, které se po kliku na "Grafico" a "Elabora" změní na graf vývoje výšky hladiny za posledních 24 hod. Pokud chcete shlédnout graf s historii, změnte datum "dal"(od) a "Elabora".

(Pozn.: Pro orientaci je na této stanici hodnota absolutního letního minima na 0,6 m, jarní minimum na 1,0 m + vlivy přílivu moře )

 

Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »