Letošní nej...

Ubytování v přístavu

Apartmány - ubytování v přístavu

Nabízíme ubytování v plně zařízených apartmánech pro 2 až 4 osoby (klimatizace,lednice,kuchyň vč. potřebného vybavení pro vaření, koupelna,satelit. televize ) 300 m od přístavních mol. V blízkosti je celodenní restaurace - pizzérie, bar a areál venkovního koupaliště.

2 lůžkový apartmán 450,-Eur/týden (100,-Eur/den)
3-4 lůžkový apartmán 520,-Eur/týden (120,-Eur/den)
hausbót PC / osoba 12,-Eur (300,-Kč)/den

Aktuality

Aktuálně z Pádu - berou !...

I když v první polovině týdne proběhlo deltou několik frontálních bouřek se všemi průvodními znaky(vítr, déšt s kroupami , ochlazení), stále berou ! Kapraři si přichází na své, nejsou ojedinělé úlovky nad 100cm a 20 kg ! A při změnách tlaku přišli klientům také sumčí dvoumetrovky. I přes proběhlé deště voda v Pádu nestoupá , zastavilo se pouze oteplování vody na +-18st.C . Z mnoha krásných úlovků minulého týdne musím ale vyzvednout candáta přes 90cm šťastného lovce Kaňky !   

aktualita

... více

Aktuálně z delty Pádu - Lov na živou rybu

Minulý týden se klientům vydařil. A to nejen počasím. Laďa Pavlíček si vytáh osobák 238cm(95kg) a i ostatní bodovali ke dvěma metrům. Předpověď počasí je stabilní, stejně tak i pro nízký stav hladiny Pádu, teplota vody poroste ze současných 18+ st.C. Po stovkách dotazů k zákazu lovu na živou rybu říkám NE! V provincii Rovigo je lov na živou rybu povolen (tedy i u nás v deltě Pádu), všude jinde je zakázán už i několik roků (a stejně se používá).  

 

 

aktualita

... více

Zobrazit všechny aktuality »

Zobrazit archív »